För bästa service, ring alltid 25 92 70. Riktnummer 042 för Ekeby och 046 för Staffanstorp

På denna sida får du en chans att lära känna oss lite bättre och dessutom får du våra kontaktuppgifter. Tveka aldrig att kontakta oss i allt som rör service- eller försäljningsärende som har med Lantbruk, Entreprenad, grönyte eller trädgårdsmaskiner att göra. Vi finns för dig. Välkommen till oss!

Söderberg & Haak Staffanstorp

Våra öppettider
7.15-16.00 Verkstad (förutom vid jour då helt andra tider gäller)
7.15-16.00 Reservdelar okt - mars
7.15-17.00 Reservdelar april-sept
8.00-17.00 Försäljning

Staffanstorp

Försäljning Lantbruk
Magnus Lindgren
046-25 92 71
0733-22 09 40
magnus.lindgren@sodhaak.se
 
Säljare
Emil Andersson
0733-22 09 48
emil.andersson@sodhaak.se
Entreprenadförsäljare
Max Nordberg
0765-399307
max.nordberg@sodhaak.se

Reservdelschef
Torbjörn Pettersson
046-25 92 74
0733-22 09 43
torbjorn.pettersson@sodhaak.se
 

Reservdelar & Husqvarna
Mathias Gunnarsson
0765-399320
mathias.gunnarsson@sodhaak.se
 

Spara
Reservdelar & Husqvarna
Anders Bertilsson
0733-220946
anders.bertilsson@sodhaak.se

Servicetekniker Husqvarna
Lars Svensson
0735-16 40 24
lars.svensson@sodhaak.se

Reservdelar
Tor Nilsson
0733-220945
tor.nilsson@sodhaak.se

Op.verkmästare/Servicetekniker
Jörgen Mårtensson
0733-22 09 47
jorgen.martensson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Erik Wildmark
0765-40 42 90
erik.wildmark@sodhaak.se.se

Servicetekniker Lantbruk
Sead Mehmeti
0735-164026
sead.mehmeti@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Leif Magnusson
0733-22 09 42
leif.magnusson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Marcus Svensson          
0735164028          
marcus.svensson@sodhaak.se          

Servicetekniker Lantbruk
Joacim Sandström
0735-164021
joacim.sandstrom@sodhaak.se

Servicetekniker
Anders Dahlberg
Tel: 0735-164029
anders.dahlberg@sodhaak.se

Spara
Servicetekniker/Praktikant
Rasmus Martinsson
rasmus.martinsson@sodhaak.se

Spara
Serviceansvarig Komatsu
Ola Knutsson
0735-16 40 25
ola.knutsson@sodhaak.se

Servicetekniker Entreprenad/Lantbruk
Oscar Olsson
0735-16 40 27         
oscar.olsson@sodhaak.se                     

Platschef
Lars-Göran Larsson
0735-16 40 20
lars-goran.larsson@sodhaak.se

Administration
Rosmarie Tuvesson
046-25 92 78
staffanstorp@sodhaak.se

Söderberg & Haak Ekeby

Våra öppettider
7.15-16.00 Verkstad (förutom vid jour då helt andra tider gäller)
7.15-16.00 Reservdelar okt - mars
7.15-17.00 Reservdelar april-sept
8.00-17.00 Försäljning

Ekeby

Säljchef
Joakim Alvarsson
046 25 92 24
070 246 70 98
joakim.alvarsson@sodhaak.se

Säljare
Henrik Beckman
0735-16 40 22
henrik.beckman@sodhaak.se

Spara
Reservdelar Ekeby
Fredrik Olsson
0724-021410
fredrik.olsson@sodhaak.se

Förman verkstaden Ekeby
Mikael Johansson
Tel: 0706-55 60 98
micke.johansson@sodhaak.se