Kontakta oss

På denna sida får du en chans att lära känna oss lite bättre och dessutom får du våra kontaktuppgifter.

Tveka aldrig att kontakta oss i alla service eller försäljningsärende som har med Lantbruk, Entreprenad, grönyte eller trädgårdsmaskiner.

Välkommen till oss!

Försäljning Staffanstorp

Lantbruk
Magnus Lindgren
046-25 92 71
0733-22 09 40
magnus.lindgren@sodhaak.se
 
Säljstöd
Emil Andersson
0733-22 09 48
emil.andersson@sodhaak.se
Försäljning Ekeby

Säljchef
Joakim Alvarsson
046 25 92 24
070 246 70 98
joakim.alvarsson@sodhaak.se

Säljstöd
Henrik Beckman
0735-16 40 22
henrik.beckman@sodhaak.se
Reservdelar&Husqvarna

Reservdelschef
Torbjörn Pettersson
046-25 92 74
0733-22 09 43
torbjorn.pettersson@sodhaak.se
 

Reservdelar
Mathias Gunnarsson
0765-399320
mathias.gunnarsson@sodhaak.se
 

Spara
Reservdelar
Anders Bertilsson
0733-220946
anders.bertilsson@sodhaak.se

Servicetekniker Husqvarna
Lars Svensson
0735-16 40 24
lars.svensson@sodhaak.se

Spara
Reservdelar Ekeby
Fredrik Olsson
0724-021410
fredrik.olsson@sodhaak.se

Reservdelar
Tor Nilsson
0733-220945
tor.nilsson@sodhaak.se
Verkstad

Op.verkmästare/Servicetekniker
Jörgen Mårtensson
0733-22 09 47
jorgen.martensson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Erik Wildmark
0765-40 42 90
erik.wildmark@sodhaak.se.se

Servicetekniker Lantbruk
Sead Mehmeti
0735-164026
sead.mehmeti@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Leif Magnusson
0733-22 09 42
leif.magnusson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Marcus Svensson          
0735164028          
marcus.svensson@sodhaak.se          

Servicetekniker Lantbruk
Joacim Sandström
0735-164021
joacim.sandstrom@sodhaak.se


Förman verkstaden Ekeby
Mikael Johansson
Tel: 0706-55 60 98
micke.johansson@sodhaak.se

Spara
Servicetekniker/Praktikant
Rasmus Martinsson
rasmus.martinsson@sodhaak.se
Verkstad Entreprenad

Spara
Serviceansvarig Komatsu
Ola Knutsson
0735-16 40 25
ola.knutsson@sodhaak.se

Servicetekniker Entreprenad/Lantbruk
Oscar Olsson
0735-16 40 27         
oscar.olsson@sodhaak.se                     
Administration

Platschef
Lars-Göran Larsson
0735-16 40 20
lars-goran.larsson@sodhaak.se

Administration
Rosmarie Tuvesson
046-25 92 78
staffanstorp@sodhaak.se